Rozszerzenia domen .gy, .re oraz .no
Rozszerzenia domen .gy, .re oraz .no
4 października, 2018
Rozszerzenia domen .ustka.pl oraz .wielun.pl
2 listopada, 2018
Pokaż wszystkie

Rozszerzenia domen .szczecin.pl oraz .tgory.pl

Domena .szczecin.pl

Szczecin to stolica oraz największe miasto województwa zachodniopomorskiego, położone jest na Pobrzeżu Szczecińskim, nad rzeką Odrą i jeziorem Dąbie. Szczecin jest to trzecie pod względem zajmowanej powierzchni i siódmym pod względem liczby ludności miasto w Polsce. Domena .szczecin.pl należy do tak zwanych domen regionalnych, wykorzystywanych do promocji przedsiębiorstw, organizacji oraz szkół, znajdujących się w danej lokalizacji. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: eurzad.szczecin.pl, zcemip.szczecin.pl, pe.szczecin.pl, straz.szczecin.pl, zbilk.szczecin.pl, swiadczenia.szczecin.pl, ts.szczecin.pl, am.szczecin.pl, sp16.szczecin.pl, zamek.szczecin.pl, kuratorium.szczecin.pl oraz parkhotel.szczecin.pl. Brak jest wszelkich dodatkowych wymogów przy rejestracji domeny .szczecin.pl

Tą domenę zarejestrujesz na stronie https://www.cal.pl/

Domena .tgory.pl

Tarnowskie Góry to miasto, znajdujące się w południowej Polsce, w województwie śląskim, na północnym krańcu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Domena tgory.pl to domena regionalna. Domeny regionalne. charakteryzują się o wiele niższym kosztem rejestracji oraz odnowienia, niż domeny krajowe. Organizacja, zajmująca się domeną .tgory.pl to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: program.tgory.pl, pg5.tgory.pl, biblioteka.tgory.pl, sp13.tgory.pl, zdp.tgory.pl, salezjanie.tgory.pl, hesia.tgory.pl, klorzel.tgory.pl, parkowa.tgory.pl, ateam.tgory.pl, sitk7.tgory.pl, szkolasuzuki.tgory.pl oraz pogotowiepc.tgory.pl.

Domenę możesz zarejestrować na https://www.cal.pl/transfer-domen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok