Rozszerzenia domen .szczecin.pl oraz .tgory.pl
Listopad 1, 2018
Rozszerzenia domen .tv oraz .mobi
Grudzień 14, 2018
Pokaż wszystkie

Rozszerzenia domen .ustka.pl oraz .wielun.pl

Domena .ustka.pl

Ustka to miasto zlokalizowane w północnej Polsce, w województwie pomorskim. Miasto to, jest położone na Wybrzeżu Słowińskim, u ujścia rzeki Słupi do Morza Bałtyckiego. Ustka jest miastem portowym. Domena ustka.pl należy do kategorii domen regionalnych. Domeny regionalne najczęściej wykorzystuje się w celu promocji lokalnych firm, organizacji oraz szkół. Organizacja, która opiekuje się domeną .ustka.pl to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Rejestracji domeny dokonasz na www.cal.pl/domeny-whois. Generalnie brak jest jakichkolwiek wymagań przy rejestracji tejże domeny. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: stolar.ustka.pl, przedszkole3.ustka.pl, aga.ustka.pl, osir.ustka.pl, mos.ustka.pl, biblioteka.ustka.pl, domowezacisze.ustka.pl oraz zielonazatoka.ustka.pl.

Domena .wielun.pl

Wieluń to miasto w województwie łódzkim, na krańcu Wyżyny Wieluńskiej. Domena wielun.pl to domena regionalna, charakteryzująca się niższym kosztem rejestracji oraz odnowienia, niż na przykład domeny krajowe. Liczba znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63 znaki. Generalnie brak jest jakichkolwiek wymagań przy rejestracji tejże domeny. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: um.wielun.pl, ec.wielun.pl, pp2.wielun.pl, komunalne.wielun.pl, wgn.wielun.pl, kreatywny.wielun.pl, fundacja.wielun.pl, muzeum.wielun.pl, powiat.wielun.pl oraz husaria.wielun.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Ok